Наші друзі

http://believe.net.ua/ – Повір у себе – життя і проблеми інвалідів

http://www.miloserdie.tellur.ru – на допомогу людям з обмеженими можливостями

http://www.vos.org.ru/ – Російська організація сліпих

http://mer-maids.com/ – сайт для незрячих

http://www.deafworld.ru/ – Країна глухих. Сайт для глухих і слабочуючих людей.

http://www.kontaktklub.narod.ru/ – Комп’ютерний клуб «Контакт» для дітей-інвалідів

http://www.integr.org/ – сайт для незрячих користувачів комп’ютернох техніки

http://nadjezhda.nm.ru/ – сайт для людей з обмеженими можливостями

http://www.deafnet.ru/ – Український клуб глухих

http://www.newti.ru/ – Ресурс повністю присвячений інвалідам на візках. Ціль проекту – за допомоги активної участі його членів досягати взаємодопомоги, навчання, допомогти у працевлаштуванні.

http://www.inva.info/ – Мережа «Незалежне життя» – об’єднання російських активістів руху інвалідів, експертів, і тренерів, що займаються просуванням ідей філософії незалежного життя інвалідів

http://www.sodrunet.narod.ru/ – другий інтернет портал для інвалідів

http://preodolenie.km.ru/ – Подолання – сайт для інвалідів

http://miopatia.ru – Все про хворобу міопатія. Форуми, обговорення, допомога, лікування.

http://vmeste.info/– портал для людей з обмеженими можливостями

http://www.stuttering.ru/ – Сайт про заїкування Основна мета проекту – забезпечення тих, хто заїкується, їх близьких, фахівців найбільш повною та достовірною інформацією про заїкування та методи його лікування. Можливість отримати консультацію. Форум і чат для тих, хто заїкується.

http://www.zaikanie.com – Сайт для людей, що долають заїкуватість. Розміщені матеріали про заїкуватість, методики її подолання, працює форум.

http://www.logos.pp.ru – Логопедичний сайт для дорослих і дітей Сайт логопедичного кабінету Ю.М.Белік-Харашкевич (м. Москва). Містить рекомендації для осіб з вадами мовлення, словник спецальних термінів, бібліографію. Є можливість отримати консультацію логопеда.

http://www.dyslexia.ru – Інформаційно-освітній портал про дислексію і для дислексиків

www.blind.org.ua – Навчально-інформаційний комп’ютерний центр Українського товариства сліпих Інформація про Українське Товариство Сліпих

www.tiflo.iatp.org.ua – “Біла тростина” – Сучасні технології для людей з вадами зору Сайт створено членами Житомирської організації УТОС. Розробка сайту триває. В окремому розділі пропонується кілька програм, які полегшують людям з вадами зору користування комп’ютером: синтезатори голосу, файлові менеджери, програма для озвучування українських текстів, озвучений калькулятор

www.vos.org.ru – Всеросійське товариство сліпих Офіційний сайт Всеросійського товариства сліпих. Містить інформацію про діяльність товариства, його підприємств, культурні та спортивні події.

www.koleso.mostinfo.ru – “Колесо познаний”: електронний журнал для незрячих користувачів мережі ІнтернетМатеріали про реабілітацію та освіту інвалідів, офіційні документи, консультації, новини, форум, голосовий чат.

www.integr.org/index.html – Інтеграція: клуб незрячих користувачів комп’ютерної техніки На сайті розміщені Статут клубу (клуб організований в Російській Федерації, але можливе створення його відділень в інших країнах). Також: публікації, матеріали семінарів і конференцій, інформація про комп’ютерні технології для слабозорих, дистанційне навчання; перелік посилань: російські та зарубіжні організації допомоги та підтримки, дозвілля, спілкування для сліпих і слабозорих.

www.tiflocomp.ru – Комп’ютерні технології для незрячих і слабозорих

Представлені публікації про сучасні програмні та апаратні засоби, які дозволяють незрячим і слабозорим користувачам через мовний або тактильний інтерфейс отримати доступ до більшості популярних програм персонального комп’ютера і застосовувати їх у повсякденній діяльності.

http://lyubimov.su – Персональний сайт Олексія Любімова – тифлопедагога, психолога, інструктора з орієнтування та мобільності. Інформація про засоби реабілітації людей з вадами зору, про культурне і наукове життя, діяльність і творчість інвалідів по зору.

 

Медтехніка для інвалідів

 

http://www.drukmash.com/ – виробництво інвалідних візків (Україна, Кіровоград)

http://anteym.com.ua/ – медицинська реабілітаційна техніка.

http://www.iskra.zp.ua/ – виробництво інвалідних візків а також візків з електроприводом

http://www.ukrprotez.com.ua/ – промислове об’єднання української протезної галузі

 

Організації для інвалідів

(представлені в мережі інтернет)

http://www.chernobil.ru/ – Заслон Чорнобиля – організація для інвалідів Чорнобиля.

http://www.treelife.org.ua/ – Громадська організація Товариство «Дерево життя»

http://avesta.irpen.kiev.ua/ – Громадська організація допомоги та захисту інвалідів

http://www.udi.te.ua/ – Служба спілкування інвалідами