Разом нам під силу все!

Сьогодні до нас завітав поважний гість з міста Шостки – очільник ГО “Паритет-Шостка” Дмитро Васильцов.

Місце зустрічі обрав сам – громадську приймальню народного депутата Ігоря Федоровича Молотка. Гостинно приймала представників ГО “Конотопських інвалідів-візочників “Велес” депутат міської ради, помічник народного депутата Тетяна Сизон.

У процесі чаювання обговорили спільні проблеми та обмінялися досвідом їх вирішення.

Пан Дмитро не даремно обрав символічне місце зустрічі, адже, за його словами, у м.Шостка досі не налагоджено діалог та співпраця між людьми з обмеженими фізичними можливостями та владою. Активному руху “візочників” Шостки всіляко сприяє народний депутат Ігор Молоток.

На щастя, ситуація у нашому місті трошки інша.
Перебуваючи на посаді завідувача сектору міської ради з питань внутрішньої політики, мені вдалося активізувати та згуртувати “візочників” нашого міста, вселити в них віру та “запалити вогонь”, привернути увагу до їхніх потреб та проблем – громади, місцевої влади, депутатського корпусу.
Цю місію продовжує виконувати ГО “Конотопський центр підтримки громадських ініціатив”

Наша ГО, міський голова Артем Семеніхін, представники депутатського корпусу всіляко сприяють втіленню в життя громадських ініціатив людей з інвалідністю.

Наразі, вони уже можуть впевнено вголос заявити про себе, адже мають офіційно зареєстровану ГО, яку очолює прекрасна, добра, щира, справедлива людина – Євген Величко.

Завдяки зусиллям депутата міської ради Віталія Бібіка створено сайт для всіх мешканців міста, які мають статус осіб з інвалідністю. До його адміністрування залучений молодий та перспективний Олександр Трошанін.
(doli.konotop.org)

Управління житлово-комунального господарства за зверненнями регулярно покращує вуличні умови забезпечення мобільності “візочників”.
Ніколи не відмовляє у допомозі і Управління соціального захисту населення та міський територіальний центр.

А найбільш очікуваний результат спільної праці – це винесення питання про виділення приміщення для діяльності ГО “КІ-В “Велес” на найближче засідання сесії міської ради.

Отож, далі буде…

Инна Панченко
голова ГО “Конотопський центр підтримки громадських ініціатив”

image

image-1

image-2