Чим закінчились спортивні змагання в м.Конотоп.

Спортивний клуб «Інваспотр» спільно з «Спорт для всіх», та при участі КГОІВ «Велес» в м.Конотоп 25 листопада 2016р. в приміщенні Політехнічного технікуму КІСУМДУ, провели змагання з наступних видів спорту: дартс, стрільба з гвинтівки та настільний теніс.

Студенти технікуму надали волонтерську допомогу візочникам – подолати сходинки. Нажаль не всі змогли прийняти участь, Скриннику Олегу члену КГОІВ «Велес» приїхавши самостійно на змагання на візку з електроприводом не змогли допомогти, адже сходинки були занадто круті і людина просто не змогла попасти в приміщення. Також ми не встигли провести інструктаж студентам, як саме треба зносити людину в візку по сходинках, нажаль були інциденти. Хочеться зауважити що люди в нашому місці не байдужі, але ще ніхто не розуміє що є певні правила по техніці безпеки, на які обов’зково треба звернути увагу. Це дуже важливі аспекти над якими ми будемо в майбутньому працювати.

Від КГОІВ «Велес» взяли участь в змаганнях: голова ГО «Велес» Величко Е.В, заступник голови Зав’ялова Ю.М., члени організації Деревцова М.Ю., Трошанін О.П., Абулов О.Ю. На 27 листопада 2016р. планувалось продовження змагань в таких видах: шашки, шахмати та більярд, а також підведення підсумків та нагородження. Чекали гостей з ГО «Інваспорт» м. Шостка.

Але життя нагадало нам про тендітність людської долі та внесло свої корективи. Сьогодні 26 листопада ми дізнались, що не стало голови спортивного клубу «Інваспотр» м.Конотоп Литвинова Валерія Михайловича – людини епохи. Важко прийняти той факт, що буквально вчора ми з цією людиною вітались за руку, а сьогодні її вже немає.

КГОІВ «Велес» приносить свої співчуття друзям та родичам. Це велика втрата для всіх нас. Він був для всіх як тренер, друг та наставник. Завжди сприяв розвитку спортивного життя в м.Конотоп.

Ми будемо завжди пам’ятати Валерія Михайловича.

dsc07638 dsc07628 dsc07623